Про методкабінет

Печать
PDF

Мельник Володимир Михайлович - завідувач райметодкабінетом

Костюк Марія Броніславівна - методист РМК
Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями світової літератури, іноземних мов, фізичної культури, предмета "Захист Вітчизни";  курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій.

Грицюк Галина Богданівна - методист РМК

Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями української мови та літератури, історії та правознавства, етики, основ здоров'я та ОБЖ; курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій; робота з обдарованими дітьми.

 

Оглоб'як Світлана Ярославівна - методист РМК
Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями музичного і образотворчого мистецтва, християнської етики, заступниками директорів шкіл з виховної роботи, класними керівниками, педагогами-організаторами; курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій.

Кулібаба Марія Миколаївна - методист РМК

Функціональні обов' язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями початкових класів та вихователями ГПД;  курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ГПД і нових освітніх технологій.

Мартинюк Руслана Миколаївна - методист РМК
Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями математики, фізики та астрономії, інформатики, трудового навчпння; курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій.

Багрій Василь Васильович - методист РМК

Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з учителями хімії, біології, географії, економіки, природознавства; курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій.
Семенишин Ірина Дмитрівна - методист РМК
Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів та педагогами, що працюють з дітьми п'ятирічного віку;  курсова та семінарська підготовка кадрів; вивчення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій.

Дем’янюк Ольга Володимирівна - методист РМК

Функціональні обов'язки: організаційно-педагогічна та методична діяльність з шкільними бібліотекарями; курсова та семінарська підготовка кадрів; вив чення, узагальнення та впровадження ППД і нових освітніх технологій; організація фонду підручників безплатного користування.
Гуменюк Володимир Мирославович - методист РМК
Функціональні обов'язки: організація зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.