Головна сторінка

11 квітня 2018 року на базі РМК відбулося засідання проблемного семінару-практикуму вчителів математики з питання підготовки учнів 11 класу до ЗНО

Печать
PDF

13ф111 квітня 2018 року на базі РМК відбулося засідання проблемного семінару-практикуму вчителів математики з питання підготовки учнів 11 класу до ЗНО. 

Учасники семінару проаналізували завдання пробного ЗНО і обговорили основні проблеми та шляхи їх вирішення в підготовці учнів до  ЗНО.
Методист РМК Мартинюк Р. М ознайомила вчителів математики з листами і наказами Міністерства освіти з даного питання.

12ф

 

Звіт про фінансову діяльність ДНЗ "Сонечко"

Печать
PDF

Звіт про фінансову діяльність

Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Печать
PDF

Управління освіти, молоді та спорту Богородчанської районної державної адміністрації оголошує конкурс   на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на сайті Національного агентства України з питань державної служби  до 17.00 12 квітня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь  до управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за телефоном 0347123034.   

Умови конкурсу

Шляхи реалізації наскрізних змістових ліній на уроках мови

Печать
PDF

а3313 березня на базі Монастирчанського НВК проведено заняття школи молодого вчителя іноземної мови з проблеми «Шляхи реалізації наскрізних змістових ліній на уроках мови». Вся робота була спрямована на поглиблення і розширення професійної компетентності молодого та малодосвідченого вчителя з питань організації роботи за оновленими програмами.

а11Учасники відвідали урок у 6 класі з теми: « Подорож Лондоном», який провела вчитель англійської мови, спеціаліст другої категорії Кріцак Л.П. Спостерігаючи за роботою учителя і учнів на уроці, учасники семінару переконалися, що у процесі навчання іншомовного спілкування комплексно реалізуються освітня, виховна і розвивальна функції. Цьому сприяли такі форми роботи, як візуальна екскурсія визначними місцями Лондона, хвилинка ерудита, інтерактивні вправи, парна та групова форми роботи, проектна робота, мультимедійний супровід уроку.

  а22На формування в учнів інтересу до вивчення предмета був спрямований позакласний захід, який провів Приймак В.І. Захід проведений у формі літературної  вітальні «Вас запрошує казка у світ дитинства». Учасники свята продемонстрували високі артистичні здібності, навички виразного читання англійською мовою.

Про формування психологічної готовності вчителів іноземних мов відповідно до вимог Концепції  нової української школи йшлося на психолого –педагогічному тренінгу, який провели Кріцак Л.П., практичний психолог та Гоголь Л.В., соціальний педагог, спеціалісти першої категорії.

 

Фінансова звітність

Печать
PDF

Кошторис 2017

https://drive.google.com/open?id=1ACa0b7cInulmAe928gkQKkWuloUyDuDL

Кошторис 2018

https://drive.google.com/open?id=1rDwSakv_QXz49tMVstxULZZL7NfXoWIv

Звіт про надходження і використання коштів 2017

https://drive.google.com/open?id=1JoLChDUuz9v1N_uHL_XsqhvxlEGdeAMD