Головна сторінка

Kурси підвищення кваліфікації вчителів

Печать
PDF

    31143115На виконання  наказу департамету освіти, науки та молодіжної політики від 05.06 2018 року №366  14.06. 2018 р. на базі Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 розпочали  роботу курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, які у 2018-2019 навчальному році працюватимуть у 1-их класах Нової української  школи.

3116

Робота літніх мовних таборів у школах

Печать
PDF

     19030553 788016784701154 2443804793399573927 n  Однією з ідей, яка, на думку фахівців, може покращити рівень володіння іноземною мовою серед школярів, є організація літніх мовних таборів у школах. Саме у таборах діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами, застосовувати їх у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах, проектах тощо), а також розкривати свої таланти. При цьому знання дитини не оцінюються як у школі, і вона сприймає навчання як гру. Саме ці принципи і було взято за основу при плануванні діяльності мовних таборів.   

Оголошення конкурсу

Печать
PDF

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора Раковецького НВК.

Умови конкурсу та наказ

«Ми – надія твоя, Україно»

Печать
PDF

aa1Це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначаємо найкращих учнів і вчителів, які гідно представили себе, свою школу, наш район в обласних  та Всеукраїнських етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, в обласних етапах Всеукраїнського  конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України, обласних олімпіадах з християнської етики, образотворчого мистецтва та у  Всеукраїнських та Міжнародних  етапах різних творчих, краєзнавчих, екологічних, технічних та спортивно-туристських  конкурсів. 
      Гордість за нашу учнівську та педагогічну інтелектуальну та творчу еліту району прийшли розділити поважні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління:
всечесний отець Михайло Момот, заступник голови районної державної адміністрації  Василь Поштарюк, заступник голови  районної ради Ігор Семків, всечесний отець Михайло Момот, начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Іван Дрогомирецький,заступник голови  Старобогородчанської ОТГ  Юрій Іванишин.                            
          aa2Проведення  свята,  уже традиційно, відбувається за участі благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка»  та їх  моральної та фінансової підтримки,   представником якого  була депутат обласної ради – Марія Рудик.
        Учасниками свята стали 82 учні –переможці олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів, яких підготували 49   творчих учителів, керівників гуртків. 
       Загалом у 2017-2018 н.р.  62   учні, 3 команди-переможці (15 учнів), 1 гурт-переможець (5 учнів) здобули 86 перемог в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних  етапах інтелектуальних, творчих, краєзнавчих, спортивно-туристичних конкурсів,  у порівнянні з минулим навчальним роком більше, адже у 2016-2017 н.р.  45 учнів-переможців здобули 61 перемогу.
Дані переможці  були представлені в 4 номінаціях: «Гордість Прикарпаття», «Інтелектуальна надія Прикарпаття», «Обдарованість і творчість Прикарпаття», «Олімпійська надія Прикарпаття».
         V Номінація «Гордість освіти Прикарпаття» була представлена 48 педагогічними працівниками, які  підготували  учнів-переможців.  
      У цьому навчальному  році, вдруге,  управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  проводиться  визначення переможців у 3-х номінаціях: «Кращий учень року», «Кращий учитель  року», «Кращий освітній заклад по роботі з обдарованою учнівською молоддю».
    Переможцям в номінаціях «Кращий учень 2018 року», «Кращий учитель 2018 року» вручалися особисті відзнаки (медалі), в номінації «Кращий освітній заклад по роботі з обдарованою учнівською молоддю»  -  перехідний кубок, який передаватиметься до кращого освітнього закладу по роботі з обдарованою учнівською молоддю за  навчальний  рік.
      У номінації "Кращий учень 2018 року" став учень 9 класу Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 імені Олекси Гірника Максьом Максим Вікторович – переможець 4-х Всеукраїнських учнівських олімпіад: з хімії (ІІ місце в Україні, І місце в області), з англійської мови і літератури ( ІІ місце в області), з  біології (ІІ місце в області), з фізики (ІІІ місце в області).
        У номінації "Кращий учитель 2018 року" нагороду отримав учитель хімії Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Олекси Гірника Басанець Віталій Васильович, який підготував 3 переможців IV етапу та  6  переможців ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з хімії, що здобули 9 перемог на Всеукраїнському та обласному рівнях з даного навчального предмету.
     У номінації "Кращий освітній заклад по  роботі з обдарованою учнівською молоддю" нагороду отримав  колектив Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім. Олекси Гірника,  учні якої у цьому році вибороли на обласних та Всеукраїнських етапах олімпіад, конкурсів 26  призових місць, які були представлені до нагородження  на районному святі.  
        Урочистий  настрій учасникам та гостям свята  дарували ведучі районного свята-зустрічі «Ми – надія твоя, Україно?» - Ірина Печарська, учитель музичного мистецтва Ластівецького НВК та Ігор Панько, учитель історії Гутівського НВК. 
         Творчо прикрасили свято учасники вокального ансамблю учнів Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, інструментального гурту «Чарівний край Манявського НВК, тріо вихованців Сллотвинського тбудинку дитячої та юнацької творчості  та сольні виконавці –  Софія Винник, учениця Яблунської ЗОШ І-ІІІ ст., Христина Петрів, учениця Саджавської ЗОШ І-ІІІ ст., Вікторія Дякун, учениця Підгірської ЗОШ І-ІІ ст., Ірина Печарська, учитель музичного мистецтва Ластівецького НВК.

Юна шевченкознавиця

Печать
PDF

Другий рік поспіль до дня народження Тараса Шевченка відбувається Всеукраїнський  квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?» (творчість, життя, світова шевченкіана). Дійство проводиться у три тури: перші два – дистанційні (учасники відповідають на 20 запитань про життя і творчість великого Кобзаря), третій – інтерактивний, на Тарасовій горі.

rs2Переможцем обох дистанційних турів стала учениця Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Христина Топольницька, і 26 травня разом з учителем української мови Надією Дмитрівною Семків побувала у Каневі – місці вічного спочинку українського Пророка. Учасники третього туру (їх було більше 50) мали продекламувати Шевченкову поезію чи прозу та прокоментувати, покладаючись на експонати, виставлені у Канівському музеї Тараса Шевченка. 

Школярка прочитала уривки з поезії «Буває, в неволі іноді згадаю…». Виступ був високо оцінений членами журі, і Христина здобула третє місце. Їй вручено диплом переможця, унікальний комплект із 10 «Шевченкознавчих вісників», кишеньковий «Кобзар» (упорядкований як видання для воїнів АТО), іншу подарункову літературу, а також грошову винагороду.

Незабутні враження залишилися від спілкування з Людмилою Красицькою – праправнучкою Шевченка по сестрі Катерині (саме вона – на фото поруч із Христиною), шевченкознавцем Сергієм Гальченком, літературознавцем Тетяною Конончук. Багато емоцій викликало відвідання місця самоспалення Олекси Гірника, перегляд оновленої експозиції Шевченківського музею. Приємною несподіванкою стало особисте спілкування з нашим земляком - генеральним директором Канівського заповідника «Канівська гора» Піняком Мар'яном Володимировичем.

rs1Наступного дня Христину чекав сюрприз від учительки – відвідання Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», де під відкритим небом можна прослідкувати еволюцію традиційного українського житла, сакральних пам`яток, інших споруд, відчути дух старовини, помилуватися численними побутовими сільськими дрібничками.

Мандрівка була нетривалою, але пронесла багато приємних вражень, подарувала наснагу для подальших цікавих проектів.

Щиро вітаємо переможницю з успішним всеукраїнським дебютом!