Головна сторінка

Про міжнародний конкурс з нформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2018» для учнів 2 – 11 класів

Печать
PDF

Міжнародною спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України 11-13 листопада 2018 року буде проводитися міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер».

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 2-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Конкурс проводиться в п’яти вікових групах: БОБРЕНЯТОЧКО – для учнів 2, 3 класів, БОБРЕНЯТКО – для учнів 4, 5 класів, БОБРЕНЯ – для учнів 6,7 класів; БОБРИК – для учнів 8, 9 класів; БОБЕР – для учнів 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл. Особливістю конкурсу є те, що усі матеріали (крім сертифікатів) надаються в електронному вигляді. Завдання учнів виконують у визначений час на комп’ютерах у школах (або, як виняток, на домашніх комп’ютерах). Результатом виконання завдання є автоматично створений файл з відповідями учня, який надсилається на перевірку до центрального оргкомітету у м. Львів.

З порядком проведення конкурсу та з завданнями конкурсів 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017 років можна ознайомитися на сайті http://bober.net.ua/

Рекомендуємо забезпечити участь учнів 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2018».

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять вчителі інформатики загальноосвітніх навчальних закладів (шкільні координатори).  Усі організаційні питання (оформлення заявок, благочинні пожерти, матеріали, інструкції, архіви завдань) щодо проведення конкурсу в 2018-2019 навчальному році шкільні координатори будуть вирішувати через районних координаторів. Якщо в районі немає координатора конкурсу, то звертатися до обласного координатора (Микицей Сергій Михайлович, вчитель інформатики та математики Івано-Франківської ЗШ І – ІІІ ступенів № 25, моб.тел. 0501304510, smikitseym@ukr.net або smikitseym@gmail.com).

Благочинні пожертви  потрібно перерахувати до  1 листопада 2018 року.

 

ІІ етап районних змагань з військово-прикладних видів спорту

Печать
PDF

11nВ рамках заходів, приурочених святкуванню Дня захисника України, на базі Саджавської ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 жовтня проведено ІІ етап районних змагань з військово-прикладних видів спорту. В змаганнях взяли участь юнаки і дівчата 15 шкіл району та Дзвиняцької ОТГ. Старшокласники виборювали першість зі стрільби та спортивного орієнтування. Також учасники змагань відвідали виставку зброї у Богородчанській ЗОШ І-ІІІ ст. №1, яку представила збірна команда УНС Івано-Франківської та Чернівецької областей. 

11v

11b

11m

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти

Печать
PDF

5107В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління. 
З нагоди  відзначення  Дня працівників освіти  в районному Палаці культури  відбулися урочисті заходи. На урочистості, привітати педагогів,  завітали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Загірняк, заступник  районної ради Ігор Семків, депутати обласної ради Марія Рудик та Манолій Піцуряк. З професійним святом присутніх привітав начальник управління освіти, молоді та спорту Іван Дрогомирецький. Подякував освітянським колективам за щоденну співпрацю, жертовність, сумлінне виконання посадових обов’язків. 
За вагомі здобутки на педагогічній ниві освітян Богородчанщини нагородили різного рівня відзнаками, серед яких –  грамота Міністерства освіти і науки України, подяка Міністерства освіти і науки України, спільна грамота голів Богородчанської районної ради і районної державної адміністрації, грамота  департаменту освіти, науки та молодіжної політики  обласної державної адміністрації, грамота управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, спільна грамота департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, грамота  Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, грамота Богородчанської районної організації профспілки працівників освіти і науки  України.
Підсилили святкову атмосферу заходу музичні виступи, подаровані учителям школярами та учасниками аматорського мистецтва.

Печать
PDF

f09015fae788

Шановні бібліотекарі!

Прийміть вітання з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.

Ваша щоденна відповідальна праця надзвичайно важлива для нашого суспільства, адже ви берете безпосередню участь у реалізації стратегічних завдань освітянської галузі щодо всебічного розвитку, виховання та соціалізації школярів в умовах Нової української школи.

Усі свої фахові знання, майстерність, творчу енергію ви спрямовуєте на те, щоб зробити шкільні бібліотеки зручним і затишним місцем для отримання необхідної інформації, навчання та проведення змістовного дозвілля.

Хай професійне свято подарує вам чудовий настрій, бажання нести добро і користь своїм читачам, додасть віри у щасливе й мирне майбутнє України і наснаги та завзяття для його творення. А разом зі святом хай до вас і ваших родин прийде міцне здоровя, добробут і благополуччя.

Спільна мова

Печать
PDF

  з333 У рамках проекту «Спільна мова» (розробленого мовним центром YOLO та обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти) 13 вересня 2018 року організовано навчання вчителів інформатики, фізики та математики з метою вивчення англійської мови з термінологією, що відповідає специфіці технологічної освіти. Педагоги-тренери Оксана Вінтоняк та Мар’яна Тимків   і методисти РМК Марія Костюк та Руслана Мартинюк ознайомили присутніх з вимогами даного проекту, провели тестування на володіння англійською мовою.